Jak se platí volby? Olomouc

Publikováno: 21. 9. 2021
Říjnové sněmovní volby se nezadržitelně blíží a politické kampaně jsou v plném proudu. Proto Vás zveme na již třetí debatu v rámci série diskusních setkání pořádaných Transparency International (TI) k tématu předvolebního monitoringu a politickém marketingu obecně. Debata pro veřejnost se uskuteční 22. září 2021 od 17:00 hodin v místnosti 2.18 na FF UPOL.

PROGRAM A TÉMATA DEBATY

V první – diskusní části debaty se budeme snažit odpovědět na tyto otázky: Jaký vliv měl přesun propagace stran do digitálního prostoru na politický marketing? Jaké povinnosti mají politické strany a hnutí vzhledem k předvolebním kampaním? Jak funguje monitoring TI, podle jakých kritérií se strany hodnotí a co z hodnocení vyplývá? Jak se na předvolební kampaně dívá ÚDHPS?
Pak následuje druhá část – workshop na téma politického marketingu a financování kampaní na sociálních sítích, vedený expertem TI Ondřejem Caklem.

HOSTÉ

  • Eva Lebedová (Katedra politologie a evropských studií FF UPOL)
  • Jan Outlý (ÚDHPSH)
  • Jana Stehnová (TI)
  • Ondřej Cakl (TI)
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >