TISKOVÁ KONFERENCE Monitoring volebních kampaní prezidentských kandidátů

Publikováno: 4. 1. 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci Transparency International Česká republika „Monitoring volebních kampaní prezidentských kandidátů“, která se uskuteční v pondělí 8. ledna 2018 od 13 hodin v Malostranské besedě.

 

Na tiskové konferenci zveřejníme výsledky hodnocení transparentnosti kampaní kandidátů na prezidenta ČR. TI spolu s předními experty na politický a digitální marketing hodnotila předvolební kampaně na základě deseti kritérií, která považujeme pro transparentnost za klíčová. Vedle samotného hodnocení zveřejníme také další poznatky získané v rámci dohledových aktivit.

Politický marketing a boj o voliče se v posledních letech stále více přesouvá z veřejných setkání a billboardů i do online světa a na sociální sítě, a tak se tímto směrem logicky vydávají i kampaňové výdaje. Proto letos vůbec poprvé monitorujeme i náklady v rámci digitálu.

NA TISKOVÉ KONFERENCI VYSTOUPÍ

  • Petr Vymětal, expert na monitoring (FMV VŠE)
  • David Ondráčka, ředitel TI
  • Ondřej Cakl, koordinátor monitoringu TI
MÍSTO KONÁNÍ
Tisková konference se uskuteční v pondělí 8. ledna 2018 od 13:00 v Malostranské besedě | Trick Bar | 2. patro (Praha 1, Malostranské nám. 35/21, 118 00).Vaši účast prosím potvrďte na e-mailové adrese press@transparency.cz.

 

Kontakt

Transparency International – Česká republika, o. p. s.
Sokolovská 260/143
180 00 Praha 8

Bankovní číslo transparentního dárcovského účtu TI: 2100385154/2010 (Fio banka, a.s.)

+420 224 240 895
volby@transparency.cz
www.transparency.cz

Partneři

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >