TOP 09 – Brno

2,2

Celkové výdaje. Zveřejňuje strana/hnutí celkovou sumu plánovanou k utracení v předvolební kampani ve volbách do místních zastupitelstev? Zveřejňuje detaily rozpočtu?

Strana poskytuje značné množství informací o struktuře svých výdajů, ale některé náklady z vlastní vůle nepublikuje, například náklady na inzerci. Strana uvádí na oficiálních webových stránkách plánovaný rozpočet na kampaň v Brně je přibližně 1,2 mil. Kč. zdroj

2

Transparentní účet. Zřizuje strana/hnutí pro komunální kampaň speciální transparentní volební účet?

Na volebním TÚ jsou výdaje na regionální kampaně označeny zkratkami, pro Jihomoravský kraj konkrétně JHM. zdroj

1

Finanční management kampaně. Je zveřejněna informace, zda přispívá centrála strany místním sdružením na kampaň finančně? Kolik a podle jakých pravidel?

Informace o finančním managementu jsou pouze obrysové. zdroj

3

Struktura příjmů. Zveřejňuje strana/hnutí samostatně a přehledně aktualizované informace o všech svých dárcích a zdrojích příjmů?

Vedle informací o zdrojích financování strana v průběhu kampaně aktualizuje seznam dárců. zdroj

1

Volební akce. Zveřejňuje strana/hnutí seznam všech veřejných akcí v rámci kampaně (setkání s voliči, debaty, kulturní akce, apod.)?

Na facebookové stránce je dohledatelný seznam akcí. zdroj

1

Volební tým. Zveřejnila strana/hnutí  složení svých volebních týmů a agentur, jež se na kampani podílí ve formě strategického plánování akcí, jejich organizace s uvedením rolí jednotlivých členů v kampani (včetně individuálních poradců)?

Strana neposkytuje informaci o volebním týmu pro Brno. zdroj

5

Kontakt

Transparency International – Česká republika, o. p. s.
Sokolovská 260/143
180 00 Praha 8

Bankovní číslo transparentního dárcovského účtu TI: 2100385154/2010 (Fio banka, a.s.)

+420 224 240 895
volby@transparency.cz
www.transparency.cz

Partneři

 

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >