4,3

Celkové výdaje. Zveřejňuje strana/hnutí celkovou sumu plánovanou k utracení v předvolební kampani ve volbách do místních zastupitelstev? Zveřejňuje detaily rozpočtu?

V médiích byla uveřejněna celková předpokládaná částka, a to ve výši 25 mil. Kč, avšak bez bližší bez rozvahy nákladů. zdroj

4

Transparentní účet. Zřizuje strana/hnutí pro komunální kampaň speciální transparentní volební účet?

Strana zřídila pro komunální volby transparentní účet pro celou republiku, není specificky identifikováno, která platba je za jaké město (označeny jenom kraje). zdroj

2

Finanční management kampaně. Je zveřejněna informace, zda přispívá centrála strany místním sdružením na kampaň finančně? Kolik a podle jakých pravidel?

Strana ani místní organizace neinformují o parametrech finančního řízení a postupech.

5

Struktura příjmů. Zveřejňuje strana/hnutí samostatně a přehledně aktualizované informace o všech svých dárcích a zdrojích příjmů?

Strana během kampaně nezveřejňuje zdroje financování.

5

Volební akce. Zveřejňuje strana/hnutí seznam všech veřejných akcí v rámci kampaně (setkání s voliči, debaty, kulturní akce, apod.)?

O předvolebních akcích dopředu strana neinformuje.

5

Volební tým. Zveřejnila strana/hnutí  složení svých volebních týmů a agentur, jež se na kampani podílí ve formě strategického plánování akcí, jejich organizace s uvedením rolí jednotlivých členů v kampani (včetně individuálních poradců)?

Subjekt během kampaně nezveřejňuje informace o volebním týmu.

5

Kontakt

Transparency International – Česká republika, o. p. s.
Sokolovská 260/143
180 00 Praha 8

Bankovní číslo transparentního dárcovského účtu TI: 2100385154/2010 (Fio banka, a.s.)

+420 224 240 895
volby@transparency.cz
www.transparency.cz

Partneři

 

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >